Pohodlné vítězství

JAKO 1.B TŘÍDA SKUPINA A
SKŘIVANY 5:1 ŽACLÉŘ

Sestava: Stěhulka – Jebavý D.(64.Čermák), Žalman, Postolka, Kofránek(Staněk Š.) – Čapek(77.Vlček), Brzek, Škaloud(64.Shytel), Blažek – Schubert, Vysuček

Branky: 5., 25., 57. a 62. Vysuček, 64. Brzek

ŽK: 64.Schubert

Rozhodčí: Šnajdr – Průcha a Brzek

Diváci: 92

Po velkém fiasku ve Staré Pace šlo hlavně o to, abychom se s letošní sezonou v posledním domácím utkání rozloučili s našimi příznivci zlepšeným výkonem a napravili si trochu sebevědomí. 

Poslední celek soutěže nám svým výkonem hodně pomohl ke snadnému vítězství, od počátku jsme v utkání dominovali a tak se hrálo poměrně klidné střetnutí. Již v 5.minutě se z přihrávky Škalouda prosadil Vysuček – 1:0. V 9.minutě Vysuček obešel i gólmana, ale na přihrávku před prázdnou banku Škaloud nedosáhl. V 25.minutě Postolka ideálně uvolnil Vysučka a ten přidal druhý gól. Jinak jsme se v prvních 45.minutách tak trochu přizpůsobili pochodovému fotbalu soupeře a tak jsme na místo rozhodnutého stavu šli na přestávku jen s dvoubrankovým vedením. Úrovni naší hry jistě neprospěla ani účast našich borců na pátečních oslavách a na některých to bylo opravdu znát.

Po přestávce nejdříve zahodil svou superšanci Schubert a tak nás hosté v 53.minutě potrestali za náš pohodový způsob hry a po centru do našeho vápna hlavou snížili. Tento moment naše hráče přeci jen trochu probral a ti v rozmezí osmi minut přidali další tři branky. V 56.minutě si Škaloud s Vysučkem zopakovali spolupráci z páté minuty a Vysuček dovršil hattrick. V 60.minutě nás od druhé pohromy zachránila tyč po střele z trestného kopu Žacléře. O dvě minuty později přidal svůj čtvrtý zásah Vysuček po přihrávce Schuberta a o další dvě minuty po střele Blažka přidal náš pátý úspěch Brzek. Přes další příležitosti se stav již do konce utkání nezměnil.

Nakonec tedy vysoká výhra na soupeřem, který by s předvedeným výkonem měl velké problémy i o třídu níže. Až závěrečné kolo a atraktivní zápas v Nové Pace nám ukáží, jak na tom na konci sezony s formou opravdu jsme. Žacléřští nás ke stoprocentnímu výkonu rozhodně nedonutili. 

vs

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
4 června, 2022 17:00 I.B třída 2021/2022

Hřiště

Stadion Skřivany
Skřivany, okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Severovýchod, 50352, Česká republika

Výsledky

KlubPrvní poločasDruhý poločasSkóre
Slavoj Skřivany235
Baník Žacléř011

Slavoj Skřivany

23Vít Stěhulka Brankář
4Drahoš Jebavý 8 Obránce
18Radim Žalman Obránce
17Miroslav Postolka Obránce
13Martin Kofránek Obránce
6Miroslav Čapek 16 Záložník
10Jakub Škaloud Záložník
12Ondřej Brzek Záložník
14Daniel Blažek Záložník
9Radek Schubert Útočník
11Pavel Vysuček Útočník
8Tomáš Čermák 4 Obránce
16Vojtěch Vlček 6 Útočník

Diskutovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *