Sestava: Stěhulka – Jebavý D.(53.Škaloud), Žalman, Postolka, Čermák(67.Staněk Š.) – Čapek, Brzek, Kofránek, Blažek(74.Váňa) – Schubert, Vysuček

Branka: 14.Kofránek

ŽK: 56.Schubert., 83.Brzek, 84.Kofránek

ČK: 90.Brzek

Připravit Železnici první jarní porážku a udržet si naději na druhé místo, to byla hlavní motivace v tomto zápase.

Vstup do zápasu nám vyšel velmi dobře a již ve 3.minutě hlavičkuje Schubert po centru Čapka do tyče. Ve 14.minutě nachází Schubert svým centrem Kofránka, který střelou do protipohybu brankáře otevírá skóre – 1:0. V 17.minutě se po brejku dostal do šance Schubert, ale střílí vysoko nad branku. Ve 26.minutě hosté centrují před branku a hlavou střílí přesně k tyči – 1:1. Ve 33.minutě střílí hostující útočník nebezpečně z hranice velkého vápna, ale Stěhulka kryje. Do kabin tak jdeme za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran a hrálo se dlouhou dobu bez větších šancí. To se změnilo v 65.minutě, kdy jsme propadli ve středu hřiště a rychlý brejk zakončuje hostující útočník kličkou Stěhulkovi a střelou do odkryté branky – 2:1. Od této chvíle se hra hodně rozkouskovala a místo fotbalu viděli diváci hodně faulů a diskuze s rozhodčím. V 86.minutě se po závaru před naší brankou odrazil míč na břevno. V 90.minutě zatáhl Brzek svého protihráče za dres a po druhé žluté vidí kartu červenou. Ve druhém poločase jsme si nevytvořili žádnou větší šanci a nedokázali tak navázat na solidní první půlku.

Železnice si tak odváží z našeho stadionu 3 body, které jim téměř zajišťují postup do 1.A třídy. My musíme zabojovat příští týden ve Dvoře Králové a odčinit tak domácí porážku.