6 branek v síti Kopidlna!

SKŘIVANY 6:1 KOPIDLNO

Sestava: Stěhulka – Jebavý D., Žalman, Postolka, Čermák – Čapek, Brzek, Kofránek, Blažek(85.Syřiště) – Schubert, Lihan(83.Vlček)

Branky: 18.,23. a 79.Schubert, 73.Kofránek, 85.Čapek, 90.Brzek

V dnešním zápase nám kromě trenéra Suchánka chyběl také Vysuček a proto se do útoku musel vysunout Lihan. Na podzim jsme v Kopidlně prohráli vysoko 5:0 a přišli o vyloučeného Schuberta, proto o motivaci nebylo nouze.

Utkání začali hosté aktivně, ale nic kromě střely mimo naši branku v 5.minutě si nevypracovali. V 8.minutě zafungovala poprvé spolupráce Lihan-Schubert, ale druhý jmenovaný střílí vedle. Ve 14.minutě našel Blažek ve vápně Brzka, jeho střelu však brankář kryje. V 18.minutě přihrává Lihan přesně na Schuberta a ten nás posílá do vedení – 1:0. Ve 23.minutě se celá akce opakovala – Lihan přihrává Schubertovi a gól – 2:0. Ve 41.minutě mohl Schubert po přihrávce Blažka zkompletovat hattrick, ale samostatný únik brankou neskončil a tak odcházíme do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Druhý poločas začali lépe hosté a tlačili se za gólem. V 51.minutě jejich nebezpečnou střelu likviduje skvělým zákrokem Stěhulka. V 58.minutě střílí hostující útočník a Postolka míč tečuje přesně do vlastní sítě – 2:1. V 61.minutě se do obrovské šance dostal Kofránek, ale v rozhodující moment si míč ukopl. V 65.minutě přihrává Schubert pod sebe na Čapka, ten střílí vysoko nad branku. V 73.minutě zahrává Žalman trestný kop na Brzka, který hlavou vrací míč před odkrytou branku, kde ho Kofránek uklízí za záda bezmocného brankáře – 3:1. V 79.minutě zaúřadovalo opět duo Lihan-Schubert, který svým třetím gólem kompletuje hattrick – 4:1. V 85.minutě Blažek svým centrem nachází přesně Čapka a ten se nemýlil – 5:1. Velkou šanci měli v 88.minutě také hosté, ale z malého vápna střílí nad naši branku. Svůj premiérový gól v našem dresu mohl dát po přihrávce Schuberta v 89.minutě Syřiště, ale branku ve velké šanci přestřelil. V 90.minutě udělal tečku za zápasem Brzek, který si našel Schubertův míč od rohového praporku a hlavou zakončil dnešní gólový účet – 6:1.

Nakonec pohodlné a zasloužené vítězství našeho týmu. Ale krátký výpadek, kdy hosté snížili na rozdíl jedné branky a nepromenování šancí, nás příště může stát body. Příští týden zajíždíme v neděli do Miletína, kde svedeme přímý souboj o druhé místo. Přijeďte nás proto podpořit!