Sestava:  Stěhulka(45.Pařízek) – Jebavý, Žalman, Postolka, Michálek – Čapek, Saganovskyy, Malý(71.Blažek), Nosek, Zámečník(80.Šafařík) – Schubert

Branky: 23.Malý

Rozhodčí: Vlachý – Miškář a Šťastný

Diváci: 66

Kvůli Majálesu v Hradci Králové jsme hráli v sobotním dopoledni, což divácké návštěvnosti příliš nepomohlo. Také úroveň utkání nebyla příliš vysoká, musíme se vyrovnávat s řadou absencí (Brzek, Hrubeš, Vysuček, Škaloud) a někteří hráči navíc nastupují ne úplně zdrávi, to vše má negativní dopad na naši hru. Již ve třetí minutě jsme se dopustili dvou hrubek, když jsme u postranní čáry ztratili zbytečně míč a následně jsme nebyli dostatečně důrazní při centru před naši branku – 0:1. I nadále se naše družstvo dost trápilo, ale přeci jen si se soupeřem ze spodu tabulky nějaké gólovky vypracovalo. Ve 23.minutě vyrovnal krásnou technickou střelou na zadní tyč Malý – 1:1. Poté se ve dvou velmi dobrých příležitostech objevil Zámečník, ale ani jednou úspěšný nebyl. Naším akcím chyběla lepší finální fáze a to v celém střetnutí. Hosté nám byli v poli vyrovnaným soupeřem, dokázali podržet balon, naštěstí pro nás nebyli příliš nebezpeční v ofenzívě. Za zraněného Stěhulku tak odchytal druhý poločas Čapek a bez větších problémů uhájil čisté konto. Po změně stran však ubylo vydařených akcí i na naši straně a tak utkání skončilo remízou.