SKŘIVANY 3:0 NOVÁ PAKA

Sestava: Jebavý P. – Jebavý D.(80.Staněk Š.), Žalman, Matějka, Zima(72.Zámečník) – Čapek(72.Váňa), Škaloud, Lihan(80.Nosek), Kofránek – Schubert, Vysuček(48.Vlček)

Branky: 20., 34. a 54. Kofránek

ŽK: 80. Zámečník

Po třech výhrách v řadě jsme na svém hřišti přivítali soupeře opět z Paky, tentokrát z té Nové. Od první minuty jsme hráli trpělivý fotbal a čekali na chybu soupeře. Paradoxně však v 7.minutě měli první příležitost novopačtí, když střelu z velkého vápna kryje v brance Jebavý. Ve 20.minutě přišla první obrovská chyba hostí, když se nedomluvil brankář se stoperem, míč jim vypíchl Kofránek a pohodlně do prázdné branky otevírá skóre zápasu – 1:0. Ve 22.minutě zahrává Nová Paka rohový kop, po kterém střílí hostující útočník, ale Čapek na brankové čáře míč vyhlavičkovali. Ve 34.minutě se po vydařeném brejku uvolnil Kofránek a střílí přesně k tyči – 2:0. Ve 41.minutě se objevil v šanci Schubert, ale střílí vedle. Do kabin tak jdeme s dvougólovým náskokem a dobrým výkonem v zádech.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned ve 46.minutě Lihan uvolnil Vysučka, který trefuje pouze brankáře, následnou dorážku posílá Kofránek vedle. V 50.minutě zahrávají hosté sérii přímých kopů a po jednom z nich trefují břevno Jebavého branky. V 53.minutě posílá Škaloud do vápna přízemní centr, který si našel Kofránek a kompletuje HATTRICK – 3:0. V 56.minutě se objevil v superšanci Schubert, ale neproměnil. V této chvíli byl zápas zcela v naší režii, soupeře jsme do žádné šance nepouštěli a sami si vytvořili několik slibných náznaků. V 73.minutě poslal Žalman dlouhý míč až na Vlčka, ale ten v obrovské šanci branku netrefil.

Pohodlné, ale velmi důležité vítězství našeho týmu, který je tak konečně na vítězné vlně. Tu bychom rádi potvrdili příští týden opět na našem stadionu, kde v předehrávce na jaro přivítáme rezervu Jičína.