Vrchlabí nad naše síly!

JAKO 1.B TŘÍDA SKUPINA A
Skřivany 0:2 Vrchlabí B

ŽK: 42. Schubert

Sestava: Jebavý P. – Čapek, Žalman, Kofránek, Bílek (84.Herzog) – Kvaček, Brzek, Škaloud, Tauchman – Dítě, Schubert(79.Vojtěch)

V prvním domácím utkání nové sezóny 1.B třídy jsme přivítali rezervu Vrchlabí. Před utkáním jsme museli řešit řadu absencí, ale i tak jsme chtěli odčinit prohru v Železnici.

Od první minuty se ale chopili míče hosté a jako by náš tým na hřišti ani nebyl. Chaos, nepřesnost, nedůraz a naprostá nechuť – tak by se dal ve zkratce označit výkon našeho týmu v prvním poločase. Opět se ukázalo, že přesunutí Čapka do obranné čtveřice není šťastné řešení a jeho dravost směrem kupředu nám chyběla. Vrchlabí se dostávalo před naši branku poměrně často, ale k přímému ohrožení nedocházelo. Naopak hostující brankář mohl klidně v první půli nechat rukavice v kabině. Ve 37. minutě sehráli vrchlabští pohlednou akci a zcela volný útočník zakončuje s ledovým klidem do naši odkryté branky – 0:1. Do konce poločasu se už nic zásadního nestalo a tak jdeme do kabin po jednom z nejhorších poločasů, jaký jsme kdy na svém stadionu odehráli.

Druhý poločas byl naštěstí odlišný od toho prvního. Otočení Tauchmana s Kvačkem pomohlo Čapkovi, aby se dostával více na útočnou polovinu hřiště. V 56. minutě jsme zahrozili vůbec poprvé v tomto utkání, když naši střelu z dobré pozice zblokovala obrana hostí na roh. V 62. minutě zahrával přímý kop Škaloud, ale jako minulý týden orazítkoval pouze břevno. V 65.minutě se objevil ve velké šanci Čapek, ale z malého vápna branku přestřelil. V 73. minutě se do zakončení dostal Dítě, ale zbrklost a nerovný terén sebral jeho zakončení razanci. O 3 minuty později se dostával do dobré pozice Brzek, ale svým pokusem podstřelil brankáře pouze do boční sítě. V posledních minutách zápasu jsme vrhli všechny síly do útoku a tak se začala objevovat okýnka v naši obraně k rychlým brejkům. V 88.minutě poslal do vápna hezký centr Žalman, ale hlavička Brzka skončila nad brankou. V nastaveném čase střílí zpoza vápna útočník Vrchlabí přesně za tyč a z ojedinělé šance hostí ve druhém poločase dává výsledku konečnou podobu – 0:2.

Prohráváme tak po druhé za sebou, nestřílíme góly a laciné dostáváme. Máme tak dost o čem přemýšlet. Přes týden musíme na všem zapracovat a připravit se na velmi důležité utkání v Kobylicích!

SLAVOJ DO TOHO!

vs

Podrobnosti

Datum Čas Liga Sezóna
29 srpna, 2020 17:00 I.B třída 2020/2021

Hřiště

Stadion Skřivany
Skřivany, okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Severovýchod, 50352, Česká republika

Výsledky

KlubPrvní poločasDruhý poločasSkóre
Slavoj Skřivany000
FC Vrchlabí B112

Slavoj Skřivany

1Patrik Jebavý Brankář
6Miroslav Čapek Obránce
18Radim Žalman Obránce
13Martin Kofránek Obránce
16Dominik Bílek 18 Obránce
14Ondřej Kvaček Záložník
12Ondřej Brzek Záložník
10Jakub Škaloud Záložník
15Petr Tauchman Záložník
9Radek Schubert Útočník
22Jiří Dítě Útočník
18Filip Herzog 16 Obránce

Diskutovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *