SKŘIVANY 8:0 JIČÍN B

Sestava: Jebavý P. – Jebavý D.(62.Váňa), Žalman, Kofránek, Zima – Čapek, Škaloud, Lihan(62.Vlček), Zámečník(66.Nosek) – Schubert, Vysuček

Branky: 18.,32.,80. a 87. Vysuček, 26. a 85. Škaloud, 19. Schubert, 30. Lihan

ŽK: 13. Kofránek, 50. Jebavý D., 76. Čapek

V jarní předehrávce k nám zavítal velmi sebevědomí tým z Jičína, který byl posilněn o několik hráčů z Áčka, kteří však naopak byli spíše přítěží. Sebevědomí hostům vydrželo až do 18.minuty, kdy je posadil nohama na zem Vysuček, když vystihl nepřesnou malou domů a s klidem otevřel skóre – 1:0. Hned z rozehrávky dělají hosté další obrovskou chybu, Vysuček přihrává Schubertovi a ten střílí přesně – 2:0. Ve 26.minutě bylo s Jičíněm ještě hůř, když přesnou přihrávku Vysučka zakončil k tyči Škaloud – 3:0. Ve 30.minutě faulovaly hosté Vysučka na hranici velkého vápna, k míči se postavil Lihan a střelou o tyč načal svůj gólový účet ve Slavoji – 4:0. Ve 32.minutě uvolnil Schubert skvěle Vysučka, který přidává další branku – 5:0. Poločas z říše snů, kdy hosté po čtvrthodině úplně vyklidili hřiště, které patřilo pouze našemu týmu.

Ve druhém poločase jsme chtěli hlavně udržet čisté konto a přidat nějakou branku. První část se nám dařila takřka dokonale a soupeře jsme do ničeho nepouštěli, ta druhá už byla horší a koncovka pokulhávala. To se změnilo až v 80.minutě když na hranici velkého vápna Schubert přihrál Vysučkovi a ten zkompletoval ránou pod břevno hattrick – 6:0. V 85.minutě si Škaloudovu přihrávku srazil do vlastní sítě hostující obránce a jen podtrhnul bezradný výkon Jičína – 7:0. V 87.minutě zafungovala opět spolupráce Schuberta s Vysučkem a druhý jmenovaný střílí již svůj čtvrtý gól v utkání – 8:0.

Naprosto dominantní výkon našeho týmu, který znamená páté vítězství v řadě. Velká škoda, že přichází zimní přestávka, ale věříme, že na tuto vítěznou vlnu navážeme i na jaře. Záleží však, zda po dvou sezónách se vůbec jarní část rozjede. Za celý podzim děkujeme našim fanouškům, kteří nás jezdí podporovat ve velkém počtu i na venkovní zápasy a to i v době, kdy se týmu moc nedařilo!