VÍTĚZSTVÍ V 1.B TŘÍDĚ!

JAKO 1.B TŘÍDA SKUPINA A
VRCHLABÍ B 2:5 SKŘIVANY

Sestava :  Stěhulka – Jebavý, Postolka, Žalman, Novotný(76.Kofránek) – Čapek(88.Váňa), Brzek(18.Zámečník), Malý, Nosek – Schubert(76.Špáta)

Branky: 19.,45. a 63.Čapek, 42.Malý, 90.Žalman

ŽK: Novotný

Rozhodčí: Dujsík – Janoušek a Trejbal

Diváci :  110

V sobotu Kosičky doma podlehly Úpici a tak jsme si mohli již po zápase v Rudníku s béčkem Vrchlabí zajistit konečné první místo. V utkání jsme se museli obejít bez Šedivého, jehož zranění z Nepolis je nakonec vážnějšího rázu a na jaře nám již nepomůže. Přesto jsme střetnutí začali velice sebevědomě a na vodou nasáklém trávníku se hrálo za naší převahy. První šanci jsme měli v 9.minutě, kdy se míč po centru do vápna a několika odrazech ocitl na břevně domácí svatyně. Po čtvrthodině hry musel být střídán Brzek, jenž se ve výskoku před brankou domácích srazil s několika hráči a byl silně otřesen. Tento moment však nenarušil naši aktivitu a v 19.minutě jsme se již radovali. Schubert vystihl malou domů, obešel gólmana a předložil míč Čapkovi – 1:0. Ve 28.minutě agilně hrající Zámečník přihrál Škaloudovi, ale ten svou šanci neproměnil. Ve 36.minutě jednu z našich mála chyb v rozehrávce soupeř potrestal a vyrovnal – 1:1. Ještě do přestávky jsme však dobrou hru korunovali dvěma góly, ve 42.minutě Schubert vysunul Zámečníka, jenž ideálně přihrál Malému a ten zasunul do odkryté branky – 2:1. V poslední minutě první půle pak korunoval Nosek svůj parádní výkon přesným centrem od rohového praporku a Čapek přidal hlavou náš třetí úspěch – 3:1. 

I druhý poločas jsme začali aktivně, ve 49.minutě Schubert poslal do úniku Zámečníka, ale ten minul branku. O dvě minuty později vrchlabský roh vyrazil Stěhulka pouze před sebe a inkasovali jsme podruhé – 3:2. Tento moment naší hrou mírně otřásl, ale po deseti minutách jsme měli zápas zase již pod kontrolou. V 61.minutě ještě Schubert svou tutovku neproměnil, ale o dvě minuty později Čapek z centru Schuberta již úspěšný byl a dokonal tak svůj hattrick – 4:2. Odpovědným výkonem jsme poté již dovedli zápas k zisku tří bodů, když tečku přidal z trestného kopu v poslední minutě Žalman – 5:2.

Zasloužená výhra podpořená povedeným výkonem, primát a radost ze zisku vítězství naší skupiny 1.B třídy tak kalí zranění Brzka, které snad nebude vážnějšího rázu. 

Diskutovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *